Gölcük vs Aytepe

İki gezip bir sayıyorum artık :)

golcuk1

Aslında geçen hafta ve ondan önceki hafta iki farklı geziye gittim ama görsel malzemeler bir türlü elime ulaşmadığı için ( kardeşim gezi sonrasında fotoları niye hemen yayınlamıyorsunuz? ) bu yazıyı yazamadım. Ard arda ikisini yazmak yerine bir yazı içinde kotaralım dedim :)

golcuk2

Kronolojik sırayla gidersek, 10 Ocak günü Zonguldak çıkışlı Pusula ekibiyle Gölcük’e gittik. “Kış bize gelemiyorsa biz kışa gidelim” sloganıyla yola çıktık ve geçen senenin bir tekrarı olsun istedik ama olamadı. ( Aynı Gölcük’e iki kez gidilmez ) Bu sefer kar yoktu. Yürüdük, hopladık, sucuk-ekmek yedik, bolca sohbet ettik ve geldik. Keyifli ve benim için dinlendirici bir etkinlikti. Ulaşım sponsorumuz (Fırat) için pek de değildi sanırım dolayısı ile kendisine burdan bir teşkkürü borç bilirim…

aytepe2

Geçtiğimiz Pazar ( 17 Ocak ) günü ise Trekist ile birlikte Aytepe yürüyüşüne gittim. Burda da hedef yanıydı, karda yürümek. eh bir parça hedefe nail olduk gibi. Beyazlamış yolda 10 dakika kadar yürüdük :) Genel olarak ise hafif serin bir havada keyifli bir yürüyüştü. Günün sonunda ekipten bir kısmı altarnatif etkinlik olarak ATV’ye bile bindi. Tabii ki kendilerini kıskanmadık, netekim bir hafta önce motorla gezdiydik generekirse gene gezeriz ( gerçekten kıskanmadım yaa :) ). Rehberimiz Mehmet İncesu’ya bizi kaybetmeden geri getirdiği için de bir teşekkür etmek isterim.

Eylemlerimiz sürecek.